foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC

+370 389 616 23
ucentras@ugdymas.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras2018 metų rugsėjo 20 dieną Utenos rajono globotiniai kartu su GIMK specialistais ir globos koordinatoriais viešėjo socialinio globėjo Dariaus Venslovo sodyboje. Į sodybą vaikai vyko susipažinti su žirgais. Savanorė Skaistė vaikus mokino paruošti žirgus ir ponius jojimui  bei taisyklingai juos vesti. Jodinėdami globotiniai mokėsi atsipalaidavimo ir pasitikėjimo, lavino pusiausvyrą. Vaikai turiningai leido laiką, domėjosi žirgų gyvenimo būdu. Po smagaus pasijodinėjimo buvo pakviesti apsilankyti Ąžuolijos pažintiniame take, kurio istoriją pristatė socialinis globėjas Darius Venslovas. Laikas prabėgo greitai, tačiau džiugios emocijos išliks ilgam.

Socialinė darbuotoja atestuota pagal GIMK mokymų programą

Grita Bernotienė

2018 m. rugsėjo 18 d. 18.00 val. Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre vyks tęstiniai mokymai globėjams (rūpintojams).
Mokymų tema: „Bendravimas su vaikais ir paaugliais".

Kviečiame dalyvauti Utenos rajono globėjus (rūpintojus).

Būtina išankstinė registracija tel.: 8 615 59171 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rugpjūčio 24 dieną Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrą aplankė svečiai iš SEB banko, Vilniaus. Svečiai paaiškino, kad turi tokią tradiciją - vasarą aplankyti savo klientus. SEB banko atstovai susipažino su Centru, jame įsikūrusiomis organizacijomis bei teikiamomis paslaugomis. Susipažino su globos skyriuje, paramos šeimai skyriuje gyvenančiais klientais, dienos centrą lankančiais vaikais. Svečiai atvyko ne tuščiomis, jie Centro gyventojams bei lankytojams padovanojo gausybę įdomių bei naudingų knygų, taip pat visą dėžę saldumynų vaikams.
Labai malonu sulaukti tokio dėmesio bei itin naudingų dovanų klientams.

Martynas GrunevasCopyright © 2018 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.