foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC

+370 389 616 23
ucentras@ugdymas.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrasJau aštuntus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė „Kalėdinės žaidynės 2018“, šiemet gruodžio 4 dieną visus sukvietė į Kėdainių sporto areną. Į šventę atvyko virš 500 vaikų iš daugiau nei 30 skirtingų visos Lietuvos vaikų globos namų, kurie susitiko bendram tikslui – dovanoti vieni kitiems nepamirštamas emocijas.

Padrąsinimo žodžių išgirdo iš renginio globėjų – BC Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komandos žaidėjų lūpų bei FK Kauno „Vyčio“ futbolininkų. Krepšininkai šiemet apsiėmė teisėjauti krepšinio rungtyse, kas tapo puikiu lygiavimosi į autoritetus pavyzdžiu. O futbolinkai šį kartą ne tik inicijavo masinę rytinę mankštą, bet ir pamokė vaikus sambos judesiukų.

Taip pat, dalyvius džiugino sportininkas bei reperis Ironvytas atvykęs ne tik su koncertine programa, bet ir šiltai bendravęs bei patarimus sportuojantiems vaikams dalinęs atlikėjas. Visi norintys galėjo akimirkai tapti tikru karatistu bei išmokti saviginos veiksmų su Kyokushin Karate Klubo „Ippon“ mokytojais. Na, o lanksčiausieji nepraleido progos savo galimybių išbandyti su akrobatinės jogos „AcroYoga in a Tie“ atstovais.

Ištikimų rėmėjų dėka, kiekvienas šventės dalyvis buvo apdovanotas dovanomis. Šventės uždarymą vainikavo šventinis tortas.

Užimtumo specialistas Egidijus KornevasCopyright © 2019 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.